wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-06-13| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Edukacja, Imprezy

Zapowiedź sympozjum geoinformacyjnego


Już niedługo (30 czerwca) mija termin zgłoszenia na sympozjum „Geoinformatyka – badania, zastosowania i kształcenie”, które odbędzie się w dniach 11-13 października w Dobczycach k. Krakowa.

Również do 30 czerwca należy zgłaszać tytuł referatu i proponowaną formę przedstawienia go. Sympozjum poświęcone będzie m.in. metodom pozyskiwania geoinformacji, ich przetwarzaniu i interpretacji. Przedstawione zostaną najnowsze osiągnięcia badawcze w tej dziedzinie. W pierwszych dniach lipca odbędzie się posiedzenie Komitetu Naukowego Sympozjum, którego celem będzie dokonanie wstępnego podziału zgłoszonych referatów na sesje tematyczne. Więcej informacji o sympozjum na stronie internetowej Zakładu Fotogrametrii i Informatyki Teledetekcyjnej AGH.

Krystian Pyka


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Prędzej Wasserman Zero tolerancji - z wyjątkiem tolerancji dla swoich?
odpowiedz zgłoś
celna uwaga!! smutne ale prawdziwe, a może minister Ziobro powinien przyjrzeć się co niektorym poczynaniom ?
odpowiedz zgłoś
Lepiej kończyć informatykę Po zapowiedzi PT. Dyzmy IV RP, nie będzie już geodezji, a na pewno przestanie istnieć kartografia i fotogramentria. Lepiej od razu skończyć to samo na kierunkach informatycznych. Przynajmniej bedzie się należeć do właściwego układu. Proponuję nową nazwę: Zakład Informatyki Fotogrametrycznej i Teledetekcyjnej Akademii Informatyki Górniczo-Hutniczej. Pełnomocnik MON Szefem Katedry lub nawet J.E. Prorektorem? - kwestia czasu.
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Uber "naprawia" GPS w miastach
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS