Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-03-09| Geodezja, Firma, Kataster

Scalanie gruntów w ramach SPO - stan realizacji


Właśnie ukazał sie kolejny numer (2/2006) biuletynu MRiRW „SPOtkania miesięczne” informującego o stanie realizacji Sektorowego Programu Opreacyjnego „Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006”. Zaprezentowano w nim m.in. aktualne na 31 stycznia br. dane dotyczące działania 2.2 „Scalanie gruntów”.

I choć wcześniej dysponowaliśmy już danymi z 23 lutego, brakowało w nich informacji o poszczególnych województwach. Według danych z najnowszego biuletynu sytuacja na koniec stycznia - jeśli chodzi o złożone wnioski - przedstawiała się następująco:

dolnośląskie - 6 wniosków na kwotę 28,8 mln zł (629,3% limitu) lubelskie - 10 wniosków i blisko 19 mln zł (79,8%) łódzkie - 1 wniosek i 804 tys. zł (90,3%) małopolskie - 1 wniosek i 3,1 mln zł (96,86%) mazowieckie - 4 wnioski i 3 mln zł (188,14%) podkarpackie - 6 wniosków i 34,3 mln zł 168,91%) pomorskie - 1 wniosek i 1,3 mln zł (208%) śląskie - 3 wnioski i 11,7 mln zł (121%)

w pozostałych ośmiu województwach nie złożono żadnego wniosku.

AW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS