wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-07-03| GNSS, GIS, Sprzęt

Dotykowe modele z serii eTrex

Popularna rodzina turystycznych odbiorników Garmin eTrex wzbogaciła się o modele Touch 25, 35 i 35t. Jak sama nazwa wskazuje, wyróżnia je dotykowy ekran, po raz pierwszy zastosowany w tej serii.


Dotykowe modele z serii eTrex

Wyróżnikiem nowych urządzeń jest także wielkość ekranu ? 2,6 cala. To największa przekątna wyświetlacza zastosowana dotychczas w rodzinie eTrex. Poza tym w odbiorniku przeprojektowano interfejs użytkownika, tak aby można było łatwiej przełączać się pomiędzy poszczególnymi profilami dostosowanymi do różnych aktywności.

Modele tej serii oferują ponadto odbiornik GPS wspierany w razie potrzeby sygnałami GLONASS-a, elektroniczny kompas, wgraną mapą podkładową świata oraz możliwość pracy nawet przez 16 godzin na jednym zestawie baterii. Wersje 35 i 35t dodatkowo wyróżnia wbudowany barometr poprawiający dokładność wyznaczania wysokości oraz możliwość bezprzewodowego podłączania sensorów w technologii ANT+. Model 35t oferuje również rozbudowaną pamięć wewnętrzną ? 8 GB zamiast 4 GB. Dodajmy, że we wszystkich wersjach dane można zapisywać również na karcie microSD.

Wszystkie trzy modele eTrex Touch wchodzą do sprzedaży latem tego roku. Ich sugerowana cena to 250 (25), 300 (35) i 350 dolarów (35t).

Źródło: Garmin, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Uber "naprawia" GPS w miastach
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS