Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-04-24| GIS, Mapy, Firma, Software, Ludzie

Nagroda „2007 Spatial Excellence Partnership Award” dla AutodeskAutodesk Inc. poinformował, że otrzymał od firmy Oracle nagrodę „Spatial Excellence Partnership Award”. Wręczono ją podczas tegorocznej konferencji użytkowników technologii geoprzestrzennych Oracle, która odbyła się w San Antonio w Teksasie. Nagrody takie są przyznawane przedsiębiorstwom i instytucjom, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju standardowych rozwiązań dla firm używających technologii geoprzestrzennych.

Nagroda jest uhonorowaniem intensywnych prac prowadzonych wspólnie przez firmy Autodesk i Oracle na rzecz rozwoju rozwiązań pozwalających zintegrować oprogramowanie Oracle z, opartym na otwartej architekturze i udostępniającym bogate możliwości funkcjonalne, oprogramowaniem Autodesk, takim jak systemy informacji geograficznej (GIS) i aplikacje do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD). Obie firmy mają wspólną wizję wydajnej infrastruktury, która wykorzystuje technologie geoprzestrzenne.
„Autodesk czuje się zaszczycony przyznaną przez Oracle nagrodą Spatial Excellence Partnership Award” – powiedziała Lisa Campbell, wiceprezes działu rozwiązań geoprzestrzennych Autodesk (Autodesk Geospatial). „Wspólne rozwiązania firm Oracle i Autodesk umożliwią klientom łatwe wykorzystywanie posiadanych danych bez względu na format oraz przekazywanie ich w obrębie całego przedsiębiorstwa. Dzięki temu możliwe będzie tworzenie danych dla aplikacji CAD i GIS w ramach jednolitego, otwartego, opartego na standardach środowiska, a także zarządzanie takimi danymi i ich współużytkowanie”.

Źródło: Autodesk


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS