wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-04-24| GIS, Mapy, Firma, Software, Ludzie

Nagroda „2007 Spatial Excellence Partnership Award” dla AutodeskAutodesk Inc. poinformował, że otrzymał od firmy Oracle nagrodę „Spatial Excellence Partnership Award”. Wręczono ją podczas tegorocznej konferencji użytkowników technologii geoprzestrzennych Oracle, która odbyła się w San Antonio w Teksasie. Nagrody takie są przyznawane przedsiębiorstwom i instytucjom, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju standardowych rozwiązań dla firm używających technologii geoprzestrzennych.

Nagroda jest uhonorowaniem intensywnych prac prowadzonych wspólnie przez firmy Autodesk i Oracle na rzecz rozwoju rozwiązań pozwalających zintegrować oprogramowanie Oracle z, opartym na otwartej architekturze i udostępniającym bogate możliwości funkcjonalne, oprogramowaniem Autodesk, takim jak systemy informacji geograficznej (GIS) i aplikacje do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD). Obie firmy mają wspólną wizję wydajnej infrastruktury, która wykorzystuje technologie geoprzestrzenne.
„Autodesk czuje się zaszczycony przyznaną przez Oracle nagrodą Spatial Excellence Partnership Award” – powiedziała Lisa Campbell, wiceprezes działu rozwiązań geoprzestrzennych Autodesk (Autodesk Geospatial). „Wspólne rozwiązania firm Oracle i Autodesk umożliwią klientom łatwe wykorzystywanie posiadanych danych bez względu na format oraz przekazywanie ich w obrębie całego przedsiębiorstwa. Dzięki temu możliwe będzie tworzenie danych dla aplikacji CAD i GIS w ramach jednolitego, otwartego, opartego na standardach środowiska, a także zarządzanie takimi danymi i ich współużytkowanie”.

Źródło: Autodesk


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS