wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-03-27| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Firma, Ludzie

OPGK Olsztyn z nagrodą za innowacje

Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne w Olsztynie zostało laureatem nagrody „Laur Najlepszym z Najlepszych” przyznawanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego.


OPGK Olsztyn z nagrodą za innowacje <br />
fot. OPGK Olsztyn
fot. OPGK Olsztyn

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 26 marca, nagrodę z rąk marszałka województwa warmińsko-mazurskiego odebrał kierownik projektów innowacyjnych Mateusz Kowalski.

Jak napisano w uzasadnieniu: „15 listopada 2014 roku OPGK Sp. z o.o. w Olsztynie brało udział w Międzynarodowych Targach Technologii Innowacyjnych w Belgii. Przedstawiony tam został innowacyjny, ultralekki, modułowy, fotogrametryczny system pomiarowy. Połączenie ultralekkiego samolotu wraz z sensorami fotogrametrycznymi jest z powodzeniem wykorzystywane do zadań geodezyjnych. Zastosowanie systemu zarówno w obszarze geodezji, jak i rolnictwa czy leśnictwa pozwoli na znaczne obniżenie kosztów związanych z pozyskaniem danych pomiarowych, a także przyczyni się do znacznego skrócenia terminów wykonania wspomnianych prac”.

„Laur Najlepszym z Najlepszych” przyznawany jest od 2004 roku. Jego celem jest uhonorowanie ambasadorów województwa warmińsko-mazurskiego, którzy wyróżnili się na forum krajowym i międzynarodowym, osiągnęli sukces doceniony przez niezależne gremia, przyczynili się do promocji regionu.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
!!! Brawo, gratulacje dla załogi i szefostwa !
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS