wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-03-17| Geodezja, GIS, Firma, Imprezy

WIZIPiSI na targach GEO Business

W dniach 27-28 maja br. w londyńskim Busniess Design Centre odbędą się największe w Wielkiej Brytanii targi geoinformacyjne GEO Business 2015. W tym roku impreza zgromadzi ponad 200 wystawców z ponad 20 krajów, a wśród nich czołowych globalnych producentów sprzętu i oprogramowania geoinformatycznego.


WIZIPiSI na targach GEO Business <br />
fot. GEO Business
fot. GEO Business

Targom towarzyszyć będzie konferencja naukowa, na której zaplanowano 14 sesji tematycznych, w tym: „BIM (Building Information Model) a geoinformacja”, „Nowe i wschodzące technologie”, „Kształtowanie zawodu i edukacja” oraz „Smart GIS”. Ponadto odbędzie się ponad 140 sesji warsztatowych prowadzonych przez wystawców.

Polskimi akcentami na targach będą: stoisko Wrocławskiego Instytutu Zastosowań Informacji Przestrzennej i Sztucznej Inteligencji, referat prezesa Instytutu dr Adama Iwaniaka oraz prowadzone przez Instytut warsztaty pt. „Semantic web based solutions for making geospatial information exploitation efficient in the world of increasingly diverse and unstructured data”.

Jak stwierdził wiceprezes Instytutu Tomasz Berezowski: „Nasze uczestnictwo w targach w tak szerokim zakresie ugruntowuje pozycję Instytutu w międzynarodowej społeczności zajmującej się problematyką Business Intelligence, Semantic Web i Linked-data w zastosowaniach geoinformacyjnych. Jesteśmy dumni, że będziemy mogli zaprezentować nasze unikatowe w skali europejskiej produkty i usługi na tak prestiżowej imprezie. Mamy nadzieję, że dzięki temu w choćby niewielkiej mierze przyczynimy się do wzmocnienia postrzegania polskiej gospodarki jako innowacyjnej”.

Źródło: WIZIPiSI


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS