wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-01-27| GIS, Teledetekcja, Software

TPI dystrybutorem oprogramowania Orbit

Spółka TPI podpisała umowę z belgijską firmą Orbit na dystrybucję oprogramowania do pozyskiwania, integracji, przetwarzania i publikacji informacji geoprzestrzennych pochodzących z różnych źródeł, np. skaningu mobilnego, stacjonarnego czy z dronów.


TPI dystrybutorem oprogramowania Orbit <br />
fot. JK
fot. JK

W związku z tym niebawem w ofercie pojawi się całkiem nowe rozwiązanie, dzięki któremu podejmowanie trafnych decyzji w oparciu o dane geoprzestrzenne będzie jeszcze łatwiejsze – zapowiada TPI.

Pakiet Orbit to zbiór niezależnych programów o wspólnym interfejsie graficznym. Niezależnie, czy pracujemy nad danymi pozyskanymi ze skaningu mobilnego czy z klasycznego pomiaru geodezyjnego, zawsze będziemy mieli do dyspozycji doskonały interfejs graficzny przy jednocześnie bardzo wysokiej wydajności, która pozwala na bezproblemowe zarządzanie wielkoskalowymi projektami geoinformatycznymi. Orbit dostarcza szeregu narzędzi do tworzenia scenariuszy pracy, co zapewnia uzyskanie dużej produktywności zespołów zajmujących się przygotowaniem produktu finalnego.

Źródło: TPI


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
więcej szczegółów po pierwsze cholernie drogi soft, po drugie jak każdy soft tak i ten nie zaistnieje bez naprawdę dobrych danych, po trzecie dystrybutorem tego oprogramowania na Polskę już jest (a może była?) teracośtam. Po czwarte jak Belgia to tylko czekoladki i piwo :) Po piąte: rynek oprogramowania zdominowała po szkoleniach GUGiK pewna firma procośtam :) złapali bazkę kontaktów to żniwują. i bardzo dobrze ;)zobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
BARI '76
czy wiesz, że...
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl
facebook twitter Instagram RSS