wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2015-01-27| GIS, Teledetekcja, Software

TPI dystrybutorem oprogramowania Orbit

Spółka TPI podpisała umowę z belgijską firmą Orbit na dystrybucję oprogramowania do pozyskiwania, integracji, przetwarzania i publikacji informacji geoprzestrzennych pochodzących z różnych źródeł, np. skaningu mobilnego, stacjonarnego czy z dronów.


TPI dystrybutorem oprogramowania Orbit <br />
fot. JK
fot. JK

W związku z tym niebawem w ofercie pojawi się całkiem nowe rozwiązanie, dzięki któremu podejmowanie trafnych decyzji w oparciu o dane geoprzestrzenne będzie jeszcze łatwiejsze – zapowiada TPI.

Pakiet Orbit to zbiór niezależnych programów o wspólnym interfejsie graficznym. Niezależnie, czy pracujemy nad danymi pozyskanymi ze skaningu mobilnego czy z klasycznego pomiaru geodezyjnego, zawsze będziemy mieli do dyspozycji doskonały interfejs graficzny przy jednocześnie bardzo wysokiej wydajności, która pozwala na bezproblemowe zarządzanie wielkoskalowymi projektami geoinformatycznymi. Orbit dostarcza szeregu narzędzi do tworzenia scenariuszy pracy, co zapewnia uzyskanie dużej produktywności zespołów zajmujących się przygotowaniem produktu finalnego.

Źródło: TPI


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
więcej szczegółów po pierwsze cholernie drogi soft, po drugie jak każdy soft tak i ten nie zaistnieje bez naprawdę dobrych danych, po trzecie dystrybutorem tego oprogramowania na Polskę już jest (a może była?) teracośtam. Po czwarte jak Belgia to tylko czekoladki i piwo :) Po piąte: rynek oprogramowania zdominowała po szkoleniach GUGiK pewna firma procośtam :) złapali bazkę kontaktów to żniwują. i bardzo dobrze ;)zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt