wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-11-24| GIS, Imprezy

Poznaj chmurę w Elblągu

4 grudnia w Elblągu odbędzie się pierwsza konferencja z cyklu „Cloud Computing Day”, której tematyką przewodnią będą usługi IT w chmurze obliczeniowej. Jednym ze współorganizatorów wydarzenia jest firma OPEGIEKA Elbląg.


Poznaj chmurę w Elblągu

Zgodnie z hasłem przewodnim „Chmura – twój sposób na biznes” organizatorzy chcą przybliżyć uczestnikom nowoczesne rozwiązania informatyczne wychodzące naprzeciw współczesnym potrzebom biznesu. Przedstawią nowe trendy rozwoju rynku usług, zaprezentują nowoczesne narzędzia do pracy na odległość oraz oprogramowanie dostępne z sieci. Podpowiedzą również, w jaki sposób biznes może optymalizować koszty posiadania infrastruktury IT w chmurze.

Na konferencji wystąpi m.in. reprezentant OPEGIEKA Elbląg. Krzysztof Pytliński przedstawi referat pt. „Data Center – kolokacja czy chmura? Rozwiązania IT, jakich oczekuje współczesny biznes. Jak chmura może uprościć biznes; Czy to się opłaca?”.

Wstęp na spotkanie jest wolny.

Szczegóły

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt