wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-10-29| Geodezja, GIS

Powiat olsztyński wyróżniony za geodezyjny projekt

W miniony poniedziałek (27 października) w Sali Kolumnowej Sejmu RP odbyło się wręczenie nagród w konkursie „Innowacyjny samorząd 2014”.


Powiat olsztyński wyróżniony za geodezyjny projekt <br />
Wicestarosta olsztyński Izabela Smolińska-Letza odbiera wyróżnienie (fot. Związek Powiatów Polskich)
Wicestarosta olsztyński Izabela Smolińska-Letza odbiera wyróżnienie (fot. Związek Powiatów Polskich)
W kategorii „Wspieranie przedsiębiorczości” wyróżniony został powiat olsztyński za realizację projektu „E-mapa – dostępność zasobu geodezyjnego i kartograficznego Powiatu Olsztyńskiego poprzez uzupełnienie i digitalizację danych”.

– To innowacyjny projekt w skali całego kraju. Nadrabiamy nim kilkunastoletnie zaległości i jesteśmy przykładem wyjścia do inwestorów, geodetów i przyszłych mieszkańców powiatu – skomentował przyznanie nagrody starosta olsztyński Mirosław Pampuch. – Cieszę się, że ta praca została dostrzeżona przez kapitułę.

Przypomnijmy, że realizacja projektu kosztowała około 18 milionów złotych, z czego 85% stanowiło dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-13, zaś pozostałe 15% to wkład własny powiatu. Realizację powierzono konsorcjum pięciu firm, których liderem jest OPGK Olsztyn

Nagrody „Innowacyjny samorząd” przyznano w sześciu kategoriach: „Kształcenie zawodowe i ustawiczne”, „Wspieranie przedsiębiorczości”, „Profilaktyka i promocja zdrowia”, „Sport i Turystyka” „Kultura” oraz „Tworzenie Społeczeństwa Informacyjnego”. Poniedziałkową konferencję zorganizowali: Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej oraz Związek Powiatów Polskich.

Źródło: Powiat Olsztyński, DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
poklepywanie Noooo.Takkk, czysta hipokryzja

i wrócą te czasy! Rząd nas uciska, kłamią prawa, Podatków brzemię ciąży nam, I z praw się naszych naigrawa Ten, co z bezprawia żyje sam. Lecz się odmieni krzywda krwawa, Gdy równość stworzy nowy ład, Bez obowiązków nie ma prawa, Dla równych - równy szczęścia świat! Bój to jest nasz ostatni, Krwawy skończy się trud, Gdy związek nasz bratni Ogarnie ludzki ród.

Życie Zasada jest prosta. Jak dajesz swoje pieniądze to i nagrodę możesz sobie sam dać. Po co czekać na uznanie, którego nigdy nie będzie. Niezła ekipa - podoba mi się. A to, że dane są do d...py nikogo nie interesuje (oprócz geodetów).

Żenada. Dziwne ze służby się j..... Żenada. Dziwne ze służby się jeszcze tym nie zajęły? Nic nie działa. Dane blednie pomierzone i dali nagrodę. Brawo Olsztyn, brawo spółdzielnia!

ksionc jak wszystkie projekty ggk :) bdoty sroty teryty emuje i dzikie węże. A nagrody na bank są nie bój nie bój.

Jaja? Projekt opóźniony, protokół podpisany, produkt nie działa i dostali nagrodę. Takie rzeczy tylko w Polsce

Trola nie rozpoznajecie ? Nie karmcie go odpowiedziami to sam zdechnie. Co do artykułu - i owszem e-mapa jest bardzo pomocna, ale żeby nagrodę dawać za "nadrabianie kilkunastoletniej zaległości" to jakiś żart. Może teraz nagroda dla drogowców za to, że w zimę odśnieżają drogi ?

Powiat olsztyński wyróżniony za geodezyjny projekt KARTACZ co ty za brednie piszesz. OPGK Olsztyn to fabryka, pracujesz i pracujesz, Olsztyn pod wzgledem robot i cen jest straszny.

KARTACZ PANIE MIASTO SIE ROZWIJA W BLYSKAWICZNYM TEMPIE (NOWE INWESTYCJE: GALERIA HANDLOWA, TRAMWAJE) TO ROBOTY JEST. STUDENCI MOGA DORABIAC PRZYNIES PODAJ POZAMIATAJ, ALE JAK PAN POKAZESZ DYPLOM Z UWMU NA 4 LUB WYZEJ TO ROBOTA OD REKI W OLSZTYNIE, EWENTUALNIE OKOLICE( JONKOWO, KLEWKI, JERUTY) POROBISZ PARE LAT KUPISZ PAN FURMANKE, PARE APARATOW I WLASNY BYZNES MOZNA KRECIC

Hm A podobno pracy dla geodetów nie ma w Olsztynie przez studentów, którzy sobie na umowę-zlecenie pomierzą między wykładami.

KARTACZ WITAM NIE MA CO UKRYWAĆ OLSZTYŃSKA GEODEZJA STOI NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE. TO TUTAJ CO ROKU RODZĄ SIĘ SETKI MĄDRYCH GŁÓW, PRZYSZLI INŻYNIEROWIE, PREZESI FIRM I LUDZIE MAJĄCY RÓŻNORAKIE PATENTY I POMYSŁY.JESTEM DUMNY Z BYCIA GEODETĄ I NALEŻENIA DO WIELKIEJ RODZINY GEODEZYJNEJ POGŁĘBIAJĄCEJ TAJNIKI POMIARU ZIEMI. NAWIASEM MÓWIĄC OPGK BARDZO DOBRA FIRMA ZNAJOMY PRACUJE OD 5 LAT, OSTATNIO SOBIE SPRAWIŁ 7LETNIĄ KIE CEED W WERSJI KOMBI ŻEBY TACHIMETRY WOZIĆ I TO W FULL WYPAS, AŻ PRZYJEMNIE JEŹDZIĆ NA POMIAR I ROLNICY WYGLĄDAJĄ PRZEZ OKNO CZY TO NIE WÓJT ZAJECHAŁ WE BRAME.

11 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt