wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Modelowanie Dębu Bartek
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-09-02| GIS, Mapy, Prawo, Imprezy

Zapowiedź szkoleń o cyfryzacji MPZP

Firma 24GIS zaprasza przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz biur urbanistycznych na szkolenie pod hasłem „Informatyzacja miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego – nowe przepisy i wytyczne techniczne”.


Zapowiedź szkoleń o cyfryzacji MPZP

Zajęcia odbędą się 8 października w Business&Wellness Resort „Stacja Nowa Gdynia” w Zgierzu koło Łodzi. Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z:
• nowymi wymaganiami w zakresie informatyzacji miejscowym planów zagospodarowania przestrzennego wynikającymi z przepisów związanych z wdrażaniem dyrektywy INSPIRE;
• metodyką pozyskiwania zgodnych z przepisami, wysokiej jakości danych planistycznych.

Przy zapisach do 16 września koszt udziału w szkoleniu wynosi 400 zł netto, a po tym terminie – 500 zł. Cena dla przedstawicieli biur urbanistycznych to z kolei 700 zł.

Szczegóły

Źródło: 24GIS, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
no ciekawe, ciekawe. jakie to nowe przepisy odkryli....zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt