wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-09-02| GIS, Mapy, Prawo, Imprezy

Zapowiedź szkoleń o cyfryzacji MPZP

Firma 24GIS zaprasza przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz biur urbanistycznych na szkolenie pod hasłem „Informatyzacja miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego – nowe przepisy i wytyczne techniczne”.


Zapowiedź szkoleń o cyfryzacji MPZP

Zajęcia odbędą się 8 października w Business&Wellness Resort „Stacja Nowa Gdynia” w Zgierzu koło Łodzi. Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z:
• nowymi wymaganiami w zakresie informatyzacji miejscowym planów zagospodarowania przestrzennego wynikającymi z przepisów związanych z wdrażaniem dyrektywy INSPIRE;
• metodyką pozyskiwania zgodnych z przepisami, wysokiej jakości danych planistycznych.

Przy zapisach do 16 września koszt udziału w szkoleniu wynosi 400 zł netto, a po tym terminie – 500 zł. Cena dla przedstawicieli biur urbanistycznych to z kolei 700 zł.

Szczegóły

Źródło: 24GIS, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
no ciekawe, ciekawe. jakie to nowe przepisy odkryli....zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt