wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
LiDAR rzuca nowe światło na cywilizację Majów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2014-09-02| GNSS, Geodezja, GIS, Firma

Umowy na modernizację ASG-EUPOS podpisane

GUGiK sfinalizował zamówienie na dostawę sprzętu na potrzeby rozbudowy i modernizacji systemu ASG-EUPOS, w tym na nowe, wielosystemowe odbiorniki dla stacji referencyjnych.


Umowy na modernizację ASG-EUPOS podpisane

Zamówienie podzielono na dwie części. Przedmiotem pierwszej jest dostawa 16 odbiorników GNSS z anteną choke ring oraz ich instalacja we wskazanych lokalizacjach, tj. w: Białej Podlaskiej, Działdowie, Gorzowie Wielkopolskim, Kępnie, Kłodzku, Kłobucku, Lelowie, Łodzi, Rawie Mazowieckiej, Suwałkach, Tarnowskich Górach, Wałbrzychu, Włocławku, Redzikowie, Miłocinie i Ustrzykach Dolnych. Prace za 1,65 mln zł zrealizuje firma Geotronics Polska, krajowy dystrybutor rozwiązań firmy Trimble.

Przedmiotem drugiej części jest dostawa sprzętu informatycznego na potrzeby zarządzania systemem ASG-EUPOS, w tym: macierzy dyskowych, przełączników SAN FC, urządzeń USB over Ethernet oraz stacji roboczych z monitorami. Umowę na te prace o wartości 516 tys. zł podpisano z firmą Infomex z Żywca.

Termin realizacji zamówienia to 120 dni od dnia podpisania umowy, ale nie później niż do 12 grudnia br.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
do @ Chciałbyś - ale nic z tego ! :)

ASG - DO WIDZENIA !

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt