wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-03-12| GIS, Mapy, Firma, Software, Instytucje

Mapa turystyczna Lasów Państwowych wokół Gdańska


Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku wdraża rozwiązanie firmy TatukGIS do swojej internetowej mapy turystycznej. Trwają ostatnie testy i prace końcowe przed uruchomieniem wszystkich funkcji mapy.

Do celów testowych mapa udostępnia informacje turystyczne o obiektach znajdujących się w zasięgu terytorialnym nadleśnictw Gdańsk oraz Wejherowo. Jest to rozwiązanie typu GIS-owego. Umożliwia wyświetlanie mapy w różnych skalach i ich drukowanie, pozwala na wyszukiwanie obiektów i pomiar odległości. Wkrótce podobne rozwiązanie wdrożone zostanie dla Lasów Państwowych w Poznaniu.
Serwis dostępny jest na stronie internetowej RDLP.

Źródło: TatukGIS, RDLP Gdańsk


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Stasek masz racje. TPN jest czymś w rodzaju wzoru dla kolejnych projektów tego typu. Dobrze wykonany, funkcjonalny i przyjemny w użytkowaniu. Należy pochwalić TPN
odpowiedz zgłoś
Polecam GIS dla TPN-u Jak w temacie. Duży, kompleksowy i dla różnych odbiorców. Także dla turystów. Ciekawa architektura i skład. Podziw budzi także zakres :)
odpowiedz zgłoś
W sumie macie racje Strona jest fajna, i jakże przyjemna w użytkowaniu, po prostu się pomyliłem.
odpowiedz zgłoś
Grudka Masz szanse im pomóc strona jest w budowie.
odpowiedz zgłoś
kolejny wiele wnoszący i jakże mądry zarazem komentarz użytkownika geoforum:) witki mi opadły
odpowiedz zgłoś
Eh Kiepska, lepszą bym zrobił
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS