Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-06-17| GNSS, Przetargi

ASG-EUPOS czeka modernizacja

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił wart 1,8 mln zł przetarg na dostawę sprzętu na potrzeby modernizacji systemu ASG-EUPOS.


ASG-EUPOS czeka modernizacja <br />
fot. ASG-EUPOS
fot. ASG-EUPOS
Zamówienie podzielono na dwie części o wartości odpowiednio: 1,34 mln zł i 0,49 mln zł, które obejmują:
1. dostawę szesnastu odbiorników GNSS z anteną Choke Ring oraz ich instalację we wskazanych lokalizacjach stacji referencyjnych na terenie kraju (wraz z montażem anteny GNSS na maszcie antenowym na dachu budynku);
2. dostawę sprzętu informatycznego na potrzeby zarządzania systemem ASG-EUPOS, w tym: macierzy dyskowych, przełączników SAN FC, urządzeń USB over Ethernet oraz stacji roboczych z monitorami.

Nowe odbiorniki zostaną zainstalowane w: Białej Podlaskiej, Działdowie, Gorzowie Wielkopolskim, Kępnie, Kłodzku, Kłobucku, Lelowie, Łodzi, Rawie Mazowieckiej, Suwałkach, Tarnowskich Górach, Wałbrzychu, Włocławku, Redzikowie, Miłocinie i Ustrzykach Dolnych.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 20 tys. zł (część 1) oraz 6 tys. zł (część 2) można składać do 24 lipca. Termin realizacji zamówienia to 120 dni od dnia podpisania umowy, ale nie później niż do 12 grudnia br.

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS