wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wypis lub wyrys przez ePUAP
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2014-04-24| Teledetekcja, Sprzęt

Albatros w gronie "Lotniczych Orłów"

Do 27 kwietnia można oddawać głosy w IV edycji plebiscytu „Lotnicze Orły”. Wśród czterech nominowanych w kategorii „Produkt Roku” znalazł się bezzałogowy system Albatros polskiej firmy Novelty.


Albatros w gronie "Lotniczych Orłów"
Albatros jest w pełni autonomicznym bezzałogowym samolotem wykorzystywanym do tworzenia ortofotomap i modeli 3D terenu.

„Lotnicze Orły” przyznawane są w 13 kategoriach. Laureatów plebiscytu, którego organizatorem jest portal Lotniczapolska.pl, poznamy 1 maja. Wpływ na wyłonienie zwycięzców będą miały zarówno głosy internautów, jak i członków komisji.

Źródło: Novelty, DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt