Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-02-27| Teledetekcja, Firma, Przetargi, Instytucje

LPIS dla obszaru o powierzchni 28 tys. km kw.


Z udziału w prowadzonym przez ARiMR postępowaniu przetargowym na „wykonanie modernizacji i aktualizacji baz danych Systemu Identyfikacji Działek Rolnych (LPIS), w tym opracowanie ortofotomapy oraz postaci wektorowej danych graficznych z integracją z częścią opisową dla obszaru około 28 000 km2” wykluczone zostało konsorcjum firm: TECHMEX S.A. z Bielska-Białej (lider), COWI A/S z Danii, Ludmiła Pietrzak InterTIM z Suwałk.

Wcześniej o losach przetaru informowaliśmy w newsie z 14 grudnia ub.r. W międzyczasie ARiMR dokonała oceny wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu przetargowym, w której uznała, że poza konsorcjum z TECHMEKSEM S.A. jako liderem warunków udziału w postępowaniu nie spełniają dwa inne konsorcja. Wszyscy zainteresowani odwołali się od tej decyzji. 7 lutego Zespół Arbitrów UZP nakazał ARiMR przywrócenie do udziału w postępowaniu konsorcjów z liderami Fin Skog Int. Sp. z o.o. i OPGK Rzeszów. Nastąpiło ponowne zbadanie wniosków. Ostatecznie uznano, że wszystkie konsorcja (z wyjątkiem konsorcjum TECHMEKSU) spełniają warunki udziału w postępowaniu przetargowym:
1. MGGP S.A. Tarnów (lider), PGI COMPASS S.A. Kraków, MGGP Aero Sp. z o.o. Tarnów;
2. EUROSENSE Sp. z o.o. Nadarzyn (lider), EUROSENSE S.R.O., AIRCOM Sp. z o.o.;
3. PGK OPGK Rzeszów S.A. (lider), POLKART Sp. z o.o. Warszawa, GEOMAR S.A. Szczecin;
4. GEOKART-International Rzeszów (lider), OPGK Sp. z o.o. Olsztyn, OPGK OPEGIEKA Sp. z o.o. Elbląg, PPGK Warszawa, Tele Atlas Polska Sp. z o.o. Warszawa, LEVEL PGP Sp. z o.o. Siedlce;
5. ComputerLand S.A. Warszawa (lider), KPG Sp. z o.o. Kraków, Hansa Luftbild Konsulting International GmbH Niemcy;
6. WPG S.A. Warszawa (lider), OPGK Sp. z o.o. Gdańsk, OPGK Kraków Sp. z o.o., GEOSYSTEMS Polska Sp. z o.o. Warszawa, ASTEC GmbH Niemcy;
7. Fin Skog Geomatics Int. Sp. z o.o. Gdańsk (lider), EUROSYSTEM Sp. z o.o. Chorzów, OPGK Koszalin Sp. z o.o., ARGUS GEO SYSTEM s.r.o. Czechy, Estereofoto – Geoengenharia S.A. Portugalia.

AW (Źródło: ARiMR)


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS