Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-02-25| GIS, Sprzęt, Firma, Instytucje

ARiMR kupiła stacje GIS

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa podpisała umowę o wartości 1,48 mln zł na dostawę 429 sztuk stacji roboczych GIS.


ARiMR kupiła stacje GIS

Urządzenia dostarczy firma Helica z Warszawy. Stacje mają być dostarczone w ciągu miesiąca od podpisania umowy. Do czego agencji aż tyle sprzętu? Jak w październiku wyjaśniał miesięcznikowi GEODETA zespół prasowy ARiMR, zostaną one wykorzystane przede wszystkim do obsługi płatności obszarowych, a także „do obsługi ortofotomap, aplikacji i systemów wizualizacyjnych LPIS+, RG.SIP oraz GIS”.

Wymagania postawione sprzętowi przez Agencję to m.in.:
• wielordzeniowy procesor klasy x86;
• 8 GB pamięci operacyjnej;
• karta graficzna minimum 75 Hz z dedykowaną pamięcią 1 GB;
• system Windows XP, 7 lub 8;
• 22-calowy monitor.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS