wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-02-23| Geodezja, GIS, Mapy, Firma, Przetargi, Software

Aplikacja MapInfo dla brytyjskiej służby zdrowia


Firma MapInfo (USA) wprowadziła w Wlk. Brytanii nową wersję oprogramowania, przeznaczonego dla tamtejszej służby zdrowia. MapInfo HealtPro2 umożliwi menadżerom i analitykom służby zdrowia prowadzenie analiz przestrzennych, w szczególności pozwoli na pełne wykorzystanie danych zawartych na mapach cyfrowych, z których służba korzysta w ramach porozumienia z Ordnance Survey (Pilots NHS).
Użytkownik HealthPro2 będzie mógł m.in. dokładnie ocenić zakres świadczeń należnych pacjentowi oraz zapewnić odpowiednie usługi tym, którzy ich faktycznie potrzebują. Pracownicy służb medycznych uzyskają natychmiast zwizualizowaną informację, co pozwoli im na właściwą ocenę sytuacji i szybkie podjęcie działań. Inna korzyść, jaką oferuje rozwiązanie MapInfo, to optymalizacja tras przejazdu ambulansów oraz możliwość efektywnego planowania w sytuacjach kryzysowych oraz integracja w tym zakresie z planami lokalnych władz. Od kwietnia 2006 r. z MapInfo HealtPro2 będzie także korzystać Ambulance Trusts [duża firma świadcząca usługi pogotowia ratunkowego i przewozu pacjentów].

MapInfo Corp.


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt