wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wypis lub wyrys przez ePUAP
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2013-12-02| GIS, Firma, Software

Nowi partnerzy Esri Polska

W ostatnich miesiącach umowę o współpracy w ramach programu Esri Partner Network podpisały firmy Teldat z Bydgoszczy oraz GISonLine z Krakowa.


Nowi partnerzy Esri Polska

Teldat to firma, która od ponad 16 lat działa na rynku obronnym. Jest konstruktorem i producentem nowoczesnych specjalistycznych rozwiązań teleinformatycznych dedykowanych przede wszystkim sektorom bezpieczeństwa i obrony narodowej.

Z kolei GISonLine jest firmą realizującą projekty dla branż sieciowych, ochrony środowiska, obrony narodowej i administracji publicznej. Firma świadczy szeroki zakres usług – od konsultacji i zarządzania projektami, przez pozyskiwanie danych, po wdrożenia dedykowanych rozwiązań. Spółka specjalizuje się w migracji i integracji danych oraz kontroli jakości.

Obie spółki dołączyły tym samym do listy 21 partnerów Esri Polska, którzy realizują zadania związane z:
• wykorzystaniem GIS w różnorodnych zastosowaniach;
• opracowywaniem aplikacji GIS dostosowanych do indywidualnych wymagań klientów;
• badaniami naukowymi wykorzystującymi technologię GIS;
• sprzedażą rozwiązań technologicznych opracowanych na bazie aplikacji Esri, Inc.

Źródło: Esri Polska, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt