wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
KNG Dahlta w Tatrach
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2013-12-02| GIS, Firma, Software

Nowi partnerzy Esri Polska

W ostatnich miesiącach umowę o współpracy w ramach programu Esri Partner Network podpisały firmy Teldat z Bydgoszczy oraz GISonLine z Krakowa.


Nowi partnerzy Esri Polska

Teldat to firma, która od ponad 16 lat działa na rynku obronnym. Jest konstruktorem i producentem nowoczesnych specjalistycznych rozwiązań teleinformatycznych dedykowanych przede wszystkim sektorom bezpieczeństwa i obrony narodowej.

Z kolei GISonLine jest firmą realizującą projekty dla branż sieciowych, ochrony środowiska, obrony narodowej i administracji publicznej. Firma świadczy szeroki zakres usług – od konsultacji i zarządzania projektami, przez pozyskiwanie danych, po wdrożenia dedykowanych rozwiązań. Spółka specjalizuje się w migracji i integracji danych oraz kontroli jakości.

Obie spółki dołączyły tym samym do listy 21 partnerów Esri Polska, którzy realizują zadania związane z:
• wykorzystaniem GIS w różnorodnych zastosowaniach;
• opracowywaniem aplikacji GIS dostosowanych do indywidualnych wymagań klientów;
• badaniami naukowymi wykorzystującymi technologię GIS;
• sprzedażą rozwiązań technologicznych opracowanych na bazie aplikacji Esri, Inc.

Źródło: Esri Polska, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt