wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-11-07| GIS, Mapy, Firma

Globema najbardziej aktywnym partnerem Google Geo w Europie

Od maja 2012 roku, kiedy to warszawska Globema została pierwszym oficjalnym partnerem Google w zakresie wdrożeń i sprzedaży produktów Geo Enterprise w Europie Środkowo-Wschodniej, firma systematycznie zwiększa zaangażowanie w tę część biznesu.


Globema najbardziej aktywnym partnerem Google Geo w Europie

W pierwszych trzech kwartałach tego roku Globema zrealizowała około 20 zamówień dotyczących licencji na oprogramowanie i/lub usług programistycznych i wdrożeniowych od klientów zainteresowanych technologiami Google Maps i Earth w swoich aplikacjach biznesowych.

Liczne wdrożenia i systematyczny wzrost liczby klientów systemów Google Geo, a także aktywna promocja tych rozwiązań na rynkach Europy Wschodniej przez lokalne biura Globemy sprawiły, że polska firma została właśnie wyróżniona przez Google’a. Globema zajęła bowiem pierwsze miejsce w rankingu partnerów z obszaru EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) i wygrała konkurs 2013 Google Enterprise Partner Sales Top Contributor Contest. Na kolejnych miejscach za Globemą uplasowały się firma Noovle z Włoch oraz 28east z Republiki Południowej Afryki.

Jedną z nagród we wspomnianym konkursie było zaproszenie na wycieczkę do USA połączoną z warsztatami w słynnym Googlelpex, czyli w głównej siedzibie tej korporacji w Mountain View niedaleko San Francisco. W wydarzeniu, które odbyło się w dniach 8-10 października, udział wzięło 18 partnerów Google z całego świata. Jak podkreśla Globema, warsztaty były doskonałą okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń, zarówno z innymi partnerami, jak i pracownikami Google odpowiedzialnymi za poszczególne produkty.

Globema oferuje i wdraża systemy geoprzestrzenne oparte na Google Geo, które znajdują zastosowanie nie tylko w przedsiębiorstwach sieciowych i telekomunikacji, ale w praktycznie dowolnej branży, w której mapy i dane geoprzestrzenne okazują się przydatne, np. w marketingu, zarządzaniu sprzedażą, organizacji usług itp.

Za wdrożenia narzędzi Google Geo odpowiada w Globemie specjalnie wyodrębniony zespół. Systemy mapowe Google będą także rozwijane w nowo powstałym Centrum Rozwoju Oprogramowania w Łodzi – jednostce badawczo-rozwojowej tej spółki.

Źródło: Globema


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt