wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-03-22| GIS, Mapy, Firma, Software, Imprezy

Globema pokazała, jak robić biznes z Google Maps

13 marca w Warszawie odbyła się konferencja „Mapy Google dla biznesu”, zorganizowana przez Globemę we współpracy z firmą Google. Podczas wydarzenia zaprezentowano rozwiązania biznesowe wykorzystujące technologie Google Earth i Google Maps, odbyły się także pokazy dla branż: nieruchomości, turystyki, sieci handlowych, administracji rządowej i samorządowej oraz telekomunikacji i branż sieciowych.


Globema pokazała, jak robić biznes z Google Maps
Chociaż mapy Google w dzisiejszych czasach zna praktycznie każdy użytkownik internetu, to jednak przykłady i możliwości zastosowania ich w biznesie, jakie zaprezentowano podczas pokazów, zrobiły na uczestnikach duże wrażenie. Szczególną uwagą cieszyły się przygotowane przez Globemę wirtualne wycieczki 3D po wybranych polskich miastach oraz przykłady funkcjonalnych rozwiązań umożliwiających prezentowanie oferty i punktów sprzedaży przy pomocy Google Maps i Street View na stronie WWW, a także na urządzeniach mobilnych.

Omówione zostały również zastosowania map Google w aplikacjach wewnętrznych, np. CRM i ERP, oraz możliwości modelowania wnętrz budynków. Aplikacje demonstracyjne zostały przygotowane przez Globemę specjalnie dla uczestników konferencji. Pokazy obejmowały również przykłady rozwiązań już wdrożonych w różnych częściach świata.

Na konferencję przybyło ponad 80 osób z 40 firm i instytucji.

Źródło: Globema


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
kolejny reseller niedawno Imagis organizował podobną konferencję wspólnie z google. ciekawe kto da lepszą ofertę :)zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt