Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-08-21| GNSS, Sprzęt

Garmin nagra sportowe wyczyny

Znana głównie z produkcji odbiorników satelitarnych firma Garmin weszła na rynek kamer dla sportowców.


Garmin nagra sportowe wyczyny

Dzięki urządzeniom z serii VIRB można kręcić filmy w jakości HD (1080 px). Jakość rejestrowanego wideo podnosi cyfrowy system stabilizacji obrazu oraz korekcji zniekształceń obiektywu. Efekty nagrywania można podglądać na wbudowanym kolorowym ekranie o przekątnej 1,7 cala.

Dzięki solidnej i wodoszczelnej obudowie podczas biegania czy jazdy na rowerze użytkownik nie musi się przejmować deszczem czy wstrząsami. Wbudowany odbiornik GPS umożliwia zaś dzielenie się nie tylko tym, co się robiło, ale i gdzie.

Zapis i wymianę danych ułatwiają slot na karty microSD oraz port HDMI. Do tego urządzenie oferuje komunikację w standardzie ANT+, co pozwala m.in. na jego integrację z zewnętrznymi sensorami. Modem wi-fi umożliwia zaś łączenie się ze smartfonami.

Wraz z kamerą Garmin oferuje różne uchwyty ułatwiające integrację urządzenia np. z rowerem, deską czy kaskiem.

Kamery z serii VIRB wejdą do sprzedaży we wrześniu br. W zależności od wersji będą kosztować od 300 do 400 dolarów.

Źródło: Garmin


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS