Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-02-22| GNSS, Sprzęt, Firma, Przetargi, Software

GeoXT na usługach inspekcji


Firma Impexgeo zakończyła cykl dostaw zestawów odbiorników GPS firmy Trimble GeoXT z serii GeoExplorer CE do wojewódzkich oddziałów Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Umowa obejmowała 271 kompletów GeoXT.

Została ona podpisana 30 listopada 2005 r. z rządem polskim reprezentowanym przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i działającą w jego imieniu Fundację Fundusz Współpracy, Jednostkę-Finansująco Kontraktującą. Umowa jest rezultatem wygranego przez Impexgeo przetargu w ramach projektu Phare 2003/005-710.04.01.02/02 (część IV) „Administracja fitosanitarna i nasienna”.
Projekt sfinansowano w 75% ze środków Unii Europejskiej, a w 25% ze środków polskich. W ramach projektu firma Impexgeo dostarczyła sprzęt oraz przeszkoliła użytkowników. W skład każdego zestawu GeoXT wchodzą: zintegrowany odbiornik Trimble GeoXT, oprogramowanie Terrasync (PL) oraz oprogramowanie na PC Trimble Pathfinder Office.
Liczbę dostarczonych instrumentów w każdym województwie przedstawiono w tabeli.

województwo i ilość zestawów

podlaskie 14

kujawsko-pomorskie 14

pomorskie 12

lubuskie 12

śląskie 14

świętokrzyskie 11

zachodniopomorskie 15

małopolskie 15

lubelskie 19

łódzkie 18

warmińsko-mazurskie 16

opolskie 10

wielkopolskie 30

podkarpackie 17

mazowieckie 31

dolnośląskie 23

Źródło: Impexgeo


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS