wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Studenci inwentaryzują budynek AGH
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-02-22| GNSS, Sprzęt, Firma, Przetargi, Software

GeoXT na usługach inspekcji


Firma Impexgeo zakończyła cykl dostaw zestawów odbiorników GPS firmy Trimble GeoXT z serii GeoExplorer CE do wojewódzkich oddziałów Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Umowa obejmowała 271 kompletów GeoXT.

Została ona podpisana 30 listopada 2005 r. z rządem polskim reprezentowanym przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i działającą w jego imieniu Fundację Fundusz Współpracy, Jednostkę-Finansująco Kontraktującą. Umowa jest rezultatem wygranego przez Impexgeo przetargu w ramach projektu Phare 2003/005-710.04.01.02/02 (część IV) „Administracja fitosanitarna i nasienna”.
Projekt sfinansowano w 75% ze środków Unii Europejskiej, a w 25% ze środków polskich. W ramach projektu firma Impexgeo dostarczyła sprzęt oraz przeszkoliła użytkowników. W skład każdego zestawu GeoXT wchodzą: zintegrowany odbiornik Trimble GeoXT, oprogramowanie Terrasync (PL) oraz oprogramowanie na PC Trimble Pathfinder Office.
Liczbę dostarczonych instrumentów w każdym województwie przedstawiono w tabeli.

województwo i ilość zestawów

podlaskie 14

kujawsko-pomorskie 14

pomorskie 12

lubuskie 12

śląskie 14

świętokrzyskie 11

zachodniopomorskie 15

małopolskie 15

lubelskie 19

łódzkie 18

warmińsko-mazurskie 16

opolskie 10

wielkopolskie 30

podkarpackie 17

mazowieckie 31

dolnośląskie 23

Źródło: Impexgeo


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt