wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-07-18| Geodezja, GIS, Firma, Software, Instytucje

Kolejne adresowe wdrożenie Sytherm Info

Miasto Ostrzeszów wdrożyło u siebie oprogramowanie GEO-INFO 6 i.Adres do prowadzenia ewidencji miejscowości, ulic i adresów.


Kolejne adresowe wdrożenie Sytherm Info

Wdrożenie obejmowało: instalację i konfigurację aplikacji oraz wprowadzenie geometrii ulic i punktów adresowych na podstawie danych otrzymanych z PODGiK w Ostrzeszowie. Przeprowadzono także szkolenia dla użytkowników.

Aplikacja GEO-INFO 6 i.Adres ta jest zgodna z rozporządzeniem ministra administracji i cyfryzacji ws. EMUiA. Jak zaznacza jej twórca, firma Systherm Info, na tle konkurencji oprogramowanie wyróżnia się m.in. automatyczną (w trybie on-line) aktualizacją zasobu numerycznego ODGiK o dane prowadzone i modyfikowane w gminie lub urzędzie miasta. Automatyczny transfer danych odbywa się przez internet lub intranet.

Operator bazy w ODGiK ma możliwość podjęcia decyzji co do przyjęcia lub odrzucenia otrzymanych tą drogą danych. Zazwyczaj sprowadza się to do weryfikacji ich poprawności i dokonania ewentualnej korekty redakcji opisów punktów adresowych na mapie oraz w bazie ODGiK.

Z części danych gromadzonych w bazie tej aplikacji mogą korzystać również użytkownicy niezalogowani.

Źródło: Systherm Info


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS