Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-06-19| GNSS, Sprzęt, Firma

Duży kontrakt Hemisphere GNSS na komponenty OEM

Niemiecka spółka integrująca rozwiązania satelitarne ponownie wybrała autorskie komponenty OEM firmy Hemisphere GNSS, które będą stanowić główne elementy tworzonych przez nią finalnych systemów nawigacyjnych.


Duży kontrakt Hemisphere GNSS na komponenty OEM

Producent nie podał nazwy niemieckiego przedsiębiorcy, wiadomo natomiast, że podpisana umowa dotyczy komponentów OEM Crescent P101, OEM H101 Vector Compass oraz anten A21 (L1 GPS). Do końca 2013 roku przewidziano dostawę 175 kompletów tych urządzeń.

Wyżej wymienione komponenty oraz inne autorskie urządzenia firmy Hemisphere GNSS można było zobaczyć na stoisku firmy MAXNET Lech Wereszczyński (przedstawiciela firmy Hemisphere GNSS w Polsce) w trakcie wystawy na Politechnice Warszawskiej towarzyszącej tegorocznej edycji międzynarodowej konferencji „Geodezyjne Technologie Pomiarowe”.

Źródło: MAXNET Lech Wereszczyński


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS