wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-04-16| GNSS, Geodezja, Sprzęt, Imprezy

Spore zainteresowanie technologiami Trimble'a na Śląsku

Na drugą lokalizację Akademii Technologii Trimble 2013 (Katowice, 12-13 kwietnia) przybyło około stu uczestników, którzy mieli okazję poznać najnowsze narzędzia pomiarowe zarówno w sesjach multimedialnych, jak i podczas praktycznych prezentacji terenowych.


Spore zainteresowanie technologiami Trimble'a na Śląsku

Podobnie jak na pierwszej lokalizacji w Łodzi, zaprezentowano rozwiązania pomiarowe z portfolio firmy Trimble oraz produkty takich firm jak Optimal Ranging (zaawansowany wykrywacz uzbrojeń podziemnych SPAR 300) czy Gatewing (w pełni automatyczny system do nalotów fotogrametrycznych x 100). Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się stoiska specjalistyczne, na których można było dowiedzieć się m.in., jak szybko i prosto wykonać wyrównanie sesji statycznych czy wytyczyć budynek z wykorzystaniem stacji robotycznej. Na zakończenie pierwszego dnia odbyła się biesiada geodezyjna, na której uczestnicy mogli bawić się do białego rana przy akompaniamencie profesjonalnego DJ’a.

Największą atrakcją drugiego dnia – zgodnie z oczekiwaniami organizatorów – okazał się prezentowany na żywo nalot fotogrametryczny z wykorzystaniem systemu Gatewing x100 oraz prezentacja danych pozyskanych w jego trakcie.

Ostatnia lokalizacja Akademii to Gdańsk. Spotkanie odbędzie się tam w najbliższy piątek i sobotę, tj. 19 i 20 kwietnia. Ze względu na duże zainteresowanie i komplet uczestników nie ma już możliwości rejestracji.

Źródło: Geotronics Polska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS