wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-04-09| GNSS, Geodezja, Sprzęt, Software

Technologie Trimble'a ruszyły w Polskę

W dniach 5-6 kwietnia w Łodzi odbyło się pierwsze z trzech spotkań Akademia Technologii Trimble, w trakcie którego uczestnicy mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami tego amerykańskiego producenta – począwszy od instrumentów optycznych przez odbiorniki satelitarne po drony.


Technologie Trimble'a ruszyły w Polskę

Na Akademię przybyli reprezentanci wykonawstwa geodezyjnego, administracji, szkolnictwa wyższego oraz szeroko pojętej geoinformacji. W trakcie dwudniowego spotkania zaprezentowano m.in. najnowszy odbiornik Trimble R10 GNSS, pełne portfolio aktualnych rozwiązań satelitarnych oraz instrumentów optycznych firmy Trimble, skaner laserowy Trimble TX5, system pomiaru uzbrojenia podziemnego SPAR 300 oraz w pełni automatyczny system do nalotów fotogrametrycznych Gatewing x100. Zwieńczeniem pierwszego dnia była biesiada geodezyjna, podczas której uczestnicy bawili się przy muzyce oraz brali udział konkursach z nagrodami.

Harmonogram drugiego dnia to przede wszystkim prezentacje specjalistyczne, w tym opracowanie danych z nalotu systemem Gatewing x100. W międzyczasie pracownicy firmy Geotronics Polska służyli pomocą oraz informacjami na zorganizowanych stoiskach praktycznych.

Najbliższa Akademia Technologii Trimble odbędzie się już w najbliższy piątek i sobotę (12-13 kwietnia) na Śląsku – w Czerwionce-Leszczynach. Na spotkanie to zgłosił się już komplet uczestników. Ostatnie miejsca dostępne są jeszcze w edycji gdańskiej (19-20 kwietnia).

Źródło: Geotronics Polska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Uber "naprawia" GPS w miastach
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS