wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
LiDAR rzuca nowe światło na cywilizację Majów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-02-07| GIS, Firma, Software, Ludzie

Zmiany w zarządzie Esri Polska

Decyzją właścicieli Esri Polska Sp. z o.o. z końcem lutego br. funkcję prezesa obejmie Tomasz Galant.


Zmiany w zarządzie Esri Polska
Dotychczasowy prezes i założyciel Esri Polska Lech Nowogrodzki pozostanie w ścisłym kierownictwie firmy i nadal będzie utrzymywał relacje z kluczowymi klientami oraz Esri Inc. Po 16 latach pełnienia funkcji prezesa Lech Nowogrodzki przekazuje firmę w dobrej kondycji finansowej i na wysokim poziomie organizacyjnym, o czym świadczą rosnące rokrocznie wyniki sprzedaży.

Tomasz Galant (fot.) poprzednio pracował na stanowisku prezesa Regionu Europy Centralno-Wschodniej koncernu manroland (niemiecki producent maszyn drukarskich) oraz dyrektora generalnego manroland Polska Sp. z o.o. W latach 2003-06 pełnił funkcję dyrektora zarządzającego RWE Solutions Polska Sp. z o.o. Wcześniej zasiadał na stanowisku dyrektora Dywizji Klienta Biznesowego w Telekomunikacji Polskiej S.A. W latach 1994-2001 pracował w firmie ABB w różnych krajach, m.in. jako szef eksportu, a następnie dyrektor zakladu i szef Business Unit w Grupie ABB.

Tomasz Galant jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Łódzkiej. W 2005 roku ukończył z wyróżnieniem studia MBA na Politechnice Warszawskiej współorganizowane z London Business School, Hautes Etudes Commerciales i Norwegian School of Economics and Business Administration.

Firma Esri Polska Sp. z o.o. powstała w 1995 roku i jest jedynym autoryzowanym polskim dystrybutorem oprogramowania Esri Inc. (USA) – światowego lidera w tworzeniu oprogramowania systemów informacji geograficznej (GIS). Działalność firmy obejmuje prace związane ze specjalistycznym doradztwem, świadczeniem usług w zakresie projektowania i rozwoju systemów informacji geograficznej oraz prowadzeniem autoryzowanych szkoleń z obsługi oprogramowania Esri. W marcu 2012 roku Esri Polska połączyła swoje siły z S-GROUP – grupą przedsiębiorstw skupiającą jedne z najbardziej znanych firm branży GIS działających w Szwecji, Finlandii, na Litwie i w Polsce bazujących na technologii Esri.

Źródło: Esri Polska Sp. z o.o.


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt