wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-02-07| GIS, Firma, Software, Ludzie

Zmiany w zarządzie Esri Polska

Decyzją właścicieli Esri Polska Sp. z o.o. z końcem lutego br. funkcję prezesa obejmie Tomasz Galant.


Zmiany w zarządzie Esri Polska
Dotychczasowy prezes i założyciel Esri Polska Lech Nowogrodzki pozostanie w ścisłym kierownictwie firmy i nadal będzie utrzymywał relacje z kluczowymi klientami oraz Esri Inc. Po 16 latach pełnienia funkcji prezesa Lech Nowogrodzki przekazuje firmę w dobrej kondycji finansowej i na wysokim poziomie organizacyjnym, o czym świadczą rosnące rokrocznie wyniki sprzedaży.

Tomasz Galant (fot.) poprzednio pracował na stanowisku prezesa Regionu Europy Centralno-Wschodniej koncernu manroland (niemiecki producent maszyn drukarskich) oraz dyrektora generalnego manroland Polska Sp. z o.o. W latach 2003-06 pełnił funkcję dyrektora zarządzającego RWE Solutions Polska Sp. z o.o. Wcześniej zasiadał na stanowisku dyrektora Dywizji Klienta Biznesowego w Telekomunikacji Polskiej S.A. W latach 1994-2001 pracował w firmie ABB w różnych krajach, m.in. jako szef eksportu, a następnie dyrektor zakladu i szef Business Unit w Grupie ABB.

Tomasz Galant jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Łódzkiej. W 2005 roku ukończył z wyróżnieniem studia MBA na Politechnice Warszawskiej współorganizowane z London Business School, Hautes Etudes Commerciales i Norwegian School of Economics and Business Administration.

Firma Esri Polska Sp. z o.o. powstała w 1995 roku i jest jedynym autoryzowanym polskim dystrybutorem oprogramowania Esri Inc. (USA) – światowego lidera w tworzeniu oprogramowania systemów informacji geograficznej (GIS). Działalność firmy obejmuje prace związane ze specjalistycznym doradztwem, świadczeniem usług w zakresie projektowania i rozwoju systemów informacji geograficznej oraz prowadzeniem autoryzowanych szkoleń z obsługi oprogramowania Esri. W marcu 2012 roku Esri Polska połączyła swoje siły z S-GROUP – grupą przedsiębiorstw skupiającą jedne z najbardziej znanych firm branży GIS działających w Szwecji, Finlandii, na Litwie i w Polsce bazujących na technologii Esri.

Źródło: Esri Polska Sp. z o.o.


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolorowe wideo z orbity
czy wiesz, że...
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl
facebook twitter Instagram RSS