Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-12-15| Firma, Przetargi, Instytucje

ARiMR: Budowa baz danych LPIS (30 tys. km kw.)W odpowiedzi na ogłoszone przez ARiMR postępowanie prowadzone w trybie przetargu ograniczonego „Budowa baz danych Systemu Identyfikacji Działek Rolnych, w tym weryfikacja granic działek ewidencyjnych i opracowanie pól zagospodarowania dla obszaru około 30 000 km kw.” wpłynęło 16 wniosków o dopuszczenie do udziału w nim.

23 listopada zamawiający (Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa) zgodnie z art. 51 ust. 1a ustawy z 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych wysłał wykonawcom informacje o wynikach oceny spełniania warunków udziału w tym postępowaniu.
Wpłynęły 4 protesty złożone przez kosorcja, którym liderują:

- Eurosense Sp. z o.o., ul. Kasztanowa 36, 05-830 Nadarzyn;
- Geomar S.A., ul. Monte Cassino 18a, 70-467 Szczecin;
- Techmex S.A., ul. Partyzantów 71, 43-316 Bielsko-Biała;
- Land Studio Sp. z o.o., ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków.

Zamawiający, zgodnie z art. 183 ust. 4 ustawy pzp, wysłał powyższym wykonawcom rozstrzygnięcia protestów. Protest wniesiony przez konsorcjum, którego pełnomocnikiem jest Techmex S.A., został przez zamawiającego uwzględniony, natomiast pozostałe protesty oddalono. Od tego rozstrzygnięcia protestów zgodnie z art. 184 ust. 1 ustawy przysługuje odwołanie. Do prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wpłynęły dwa odwołania wniesione przez konsorcja: Geomar S.A. oraz Eurosense Sp. z o.o. Obecnie ARiMR czeka na wyznaczenie terminu posiedzenia Zespołu Arbitrów.

Zbigniew Roragiewicz p.o. rzecznika prasowego ARiMR


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS