wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2012-12-27| GIS, Teledetekcja, Sprzęt, Przetargi, Edukacja, Software, Instytucje

Politechnika Lubelska zamawia laboratorium GIS

Skaner laserowy, przenośny komputer, graficzna stacja robocza, cyfrowy aparat fotograficzny – instrumenty te znajdą się na wyposażeniu Laboratorium GIS i Skaningu 3D dla Wschodniego Innowacyjnego Centrum Architektury. Przetarg na ich dostawę ogłosiła właśnie Politechnika Lubelska.


Politechnika Lubelska zamawia laboratorium GIS  <br />
fot. Politechnika Lubelska
fot. Politechnika Lubelska

Przedmiotem zamówienia są:

  • impulsowy skaner laserowy o zasięgu przynajmniej 120 m i prędkości 1 mln pkt/s wraz z odbiornikiem GNSS-RTK, oprogramowaniem do obróbki chmury punktów oraz z wbudowanym cyfrowym aparatem fotograficznym 4 Mpx,
  • komputer przenośny do obsługi skanera,
  • graficzna stacja robocza do przetwarzania chmury punktów wraz z monitorem wyposażonym w technologię 3D HyperReal Engine,
  • cyfrowy aparat fotograficzny z matrycą 16 Mpx,
  • drukarka A4.

Szacunkowa wartość zamówienia to 1,35 mln zł brutto. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 20 tys. zł można składać do 6 lutego 2013 r. Urządzenia należy dostarczyć w ciągu dwóch miesięcy od podpisania umowy. Zamówienie jest współfinansowane ze środków europejskich w ramach programu Rozwój Polski Wschodniej.

Źródło: PL, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt