Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-11-02| Geodezja, Instytucje

Oferta pracy u ministra transportu

Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Skarbu Państwa oraz Jednostek Samorządu Terytorialnego w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami. Aplikacje można składać do 7 listopada br.


Oferta pracy u ministra transportu <br />
fot. Gophi, Wikimedia
fot. Gophi, Wikimedia

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku specjalisty:
• dokonywanie interpretacji przepisów należących do właściwości Wydziału, przygotowywanie projektów pism, opinii i odpowiedzi na wystąpienia posłów, senatorów, Rzecznika Praw Obywatelskich, organów administracji publicznej i innych podmiotów;
• przygotowywanie projektów opinii nt. zewnętrznych projektów aktów prawnych i dokumentów rządowych, pod względem zgodności z przepisami dotyczącymi gospodarki nieruchomościami;
• przygotowywanie projektów propozycji do programu prac Rady Ministrów i programu prac legislacyjnych Ministra, w zakresie przepisów należących do właściwości Wydziału;
• udział w procesie legislacyjnym projektów aktów prawnych oraz w procesie opracowywania materiałów i informacji na posiedzenia Rady Ministrów i jej komitetów – w zakresie przepisów należących do właściwości Wydziału.

Wymagania od kandydatów (niezbędne):
• wykształcenie wyższe prawnicze, geodezyjne albo inne związane z gospodarką nieruchomościami lub gospodarką przestrzenną;
• znajomość i umiejętność interpretacji przepisów dotyczących gospodarowania nieruchomościami;
• znajomość zasad funkcjonowania administracji publicznej;
• 1 rok doświadczenia w pracy w urzędach administracji publicznej.

Wymagania dodatkowe:
• 1 rok doświadczenia w pracy w zakresie gospodarki nieruchomościami;
• wiedza w zakresie gospodarki mieszkaniowej, planowania przestrzennego i geodezji;
• znajomość przepisów kodeksu cywilnego i kodeksu postępowania administracyjnego;
• komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• ukończone studia podyplomowe związane z gospodarką nieruchomościami.

Źródło: MTBiGM


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS