wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-09-17| GNSS, Sprzęt, Firma, Software

Ruszają testy TPI NET pro

Spółka TPI zaprasza wszystkich, którzy pracują kupionymi u niej odbiornikami marki Topcon lub Sokkia do testowania sieci TPI NET pro.


Ruszają testy TPI NET pro

Obecnie stopniowo uruchamiane są serwisy poprawki powierzchniowej GPS+GLONASS na ternie całej Polski. Cenne będą więc opinie i uwagi użytkowników sieci, które mogą się przyczynić do polepszenia jej działania. Aby zacząć pracę z siecią, należy zarejestrować się na stronie www.tpinet.pl lub w jednym z biur TPI oraz wgrać specjalny plik konfiguracyjny.

Sieć TPI NET pro jest ogólnopolskim projektem 115 stacji referencyjnych przeznaczonym do użytku klientów TPI. Sieć generuje poprawkę powierzchniową zarówno do systemu GPS, jak i GLONASS; jest też gotowa na pracę z powstającym systemem Galileo.

Źródło: TPI Sp. z o.o.


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
mapa zasięgu http://www.tpinet.pl/images/stories/mapa_zasiegu/t pi_net_pro_mapa.jpg http://www.tpinet.pl/images/stories/mapa_zasiegu/t pi_net_pro_asg_eupos_mapa.jpg
odpowiedz zgłoś
mapa sieci A gdzie jest dostępna mapa tej nowej sieci? Piszą tylko liczby a już graficznego potwierdzenia brak...
 4 
 7 
odpowiedz zgłoś
Nowa gwiazda serwisów pogodowych Szanowni Państwo. Z zachodu na wschód przemieszcza się niebezpieczny front atmosferyczny. Porno i duszno w południowej części kraju...
 4 
 4 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak wyznaczyć strefy dojazdu w QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS