Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-08-03| Teledetekcja, Firma, Software, Imprezy

Wkrótce nowe webinaria z oprogramowania LP360

W najbliższy wtorek (7 sierpnia) odbędą się kolejne nieodpłatne warsztaty internetowe dotyczące przetwarzania danych pochodzących ze skanowania laserowego oraz generowania produktów pochodnych w oprogramowaniu LP360; start o godz. 13:30 (Rejestracja).


Wkrótce nowe webinaria z oprogramowania LP360

Z kolei szkolenie z generowania produktów pochodnych (Deriving Products from the LP360 Export Wizard) odbędzie się 15 sierpnia o godzinie 21:00 (Rejestracja).

Odrębny kurs (Introduction to New Features of LP360 2012.1) będzie dotyczył nowości oprogramowania LP360 w wersji 2012.1. Planowany jest na 8 sierpnia o godzinie 22:00 i potrwa około 45 min (Rejestracja).

Webinaria organizuje firma QCoherent, która jest producentem oprogramowania do wizualizacji i przetwarzania danych pochodzących z lotniczego skanowania laserowego (LP360) przeznaczonego dla użytkowników GIS pracujących w środowisku oprogramowania firmy Esri. Ponadto firma oferuje aplikację LiDAR Server, która udostępnia chmury punktów pochodzące z różnych technologii LiDAR (ALS, TLS, MMS i in.) przez internet.

Wyłącznym dystrybutorem tego oprogramowania w Polsce i krajach nadbałtyckich od 2011 roku jest spółka ProGea Consulting z Krakowa.

Źródło: ProGea Consulting


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Uber "naprawia" GPS w miastach
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS