Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-07-31| Geodezja, Przetargi

Nadleśnictwo Dębica zamawia usługi geodezyjne

PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dębica ogłosiło przetarg nieograniczony na usługi geodezyjne oraz sporządzenie podkładu geodezyjnego dla potrzeb opracowania planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Dębica na lata 2015-24.


Nadleśnictwo Dębica zamawia usługi geodezyjne <br />
fot. JK
fot. JK

Zamówienie obejmuje:
• opracowanie materiałów kartograficznych zgodnie z wymogami określonymi w standardzie leśnej mapy numerycznej (LMN), tj. sporządzenie geodezyjnej bazy geometrycznej dla wykonania LMN Nadleśnictwa na podstawie współrzędnych punktów granicznych i osnowy oraz innych materiałów dostępnych w ośrodkach dokumentacji geodezyjnych (ODGiK), w postaci plików SHP w układzie współrzędnych 1992;
• bieżącą aktualizację ewidencji gruntów Nadleśnictwa , tj. opracowanie wykazu rozbieżności pomiędzy danymi z powszechnej ewidencji a danymi ewidencyjnymi Nadleśnictwa w formie zestawienia wraz z mapami;
• sporządzenie dokumentów dla Nadleśnictwa Dębica na potrzeby opracowania planu urządzenia lasu.
• aktualizację sporządzonej dokumentacji o zmiany w stanie posiadania Nadleśnictwa zaistniałe w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2014 roku.

Zamawiający przewiduje powtórzenie tego samego zamówienia o wielkości stanowiącej nie więcej niż 50% wartości zamówienia podstawowego.

Oferty można składać do 8 sierpnia br. Wymagane wadium: 3 tys. zł.

Źródło: Nadleśnictwo Dębica


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
KNG Dahlta w Tatrach
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS