Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-27| GIS, Mapy, Przetargi, Kataster

Nadleśnictwo Lutowiska aktualizauje EGiB i LMN

Do jutra (28 czerwca) można składać oferty w przetargu nieograniczonym na wykonanie prac przygotowawczych do sporządzenia projektu planu urządzenia lasu na lata 2015-24 wraz z bieżącą aktualizacją ewidencji gruntów i budynków (EGiB) oraz Leśnej Mapy Numerycznej (LMN) w zakresie danych ewidencyjnych, wykonanie dokumentacji doprowadzającej do zgodności wpisów w EGiB z KW dla gruntów w zarządzie PGL LP Nadleśnictwa Lutowiska.


Nadleśnictwo Lutowiska aktualizauje EGiB i LMN <br />
fot. JK
fot. JK

Zakres opracowania obejmuje aktualizację LMN w zakresie warstw punktów i obiektów podstawowych oraz danych ewidencyjnych do bazy Systemu Informatycznego Lasów Państwowych (SILP), aktualizację EGiB o zmiany wynikające z wykonanej aktualizacji LMN, pozyskanie danych źródłowych do aktualizacji LMN i EGiB z zakresu prac terenowych obejmujących oznakowanie granic zewnętrznych gruntów PGL w trybie określonym obowiązującymi przepisami (rozgraniczenie lub wznowienie).

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien wykazać m.in., że dysponuje co najmniej dwiema osobami posiadającymi uprawnienia do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii oraz jedną osobą z wykształceniem wyższym leśnym.

Wymagane wadium: 10 tys. zł. Termin realizacji prac: 31 grudnia 2014 r.

Źródło: PGL LP Nadleśnictwo Lutowiska


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS