Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-07-31| Geodezja, Przetargi, Instytucje

Kto opracuje poziomice dla Świętokrzyskiego?

Do 2 sierpnia można składać oferty w przetargu ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego na wykonanie usługi opracowania poziomic oraz modelu hipsometrycznego wraz z cieniowaniem dla obszaru województwa świętokrzyskiego na podstawie NMT.


Kto opracuje poziomice dla Świętokrzyskiego? <br />
fot. CODGiK
fot. CODGiK

Przedmiotem zamówienia jest przetworzenie, transformacja i opracowanie przedłożonego przez zamawiającego Numerycznego Modelu Terenu (NMT), w cięciu arkuszowym map w skali 1:10 000, w formacie TIN (ang. Triangulated Irregular Network) i w formacie ASCII w zakresie dotyczącym opracowania:
• poziomic dla każdej z gmin województwa świętokrzyskiego o interwale co: 5,0 m, 2,5 m, 1,25 m.
• modelu hipsometrycznego wraz z cieniowaniem dla każdej z gmin województwa świętokrzyskiego.
Zasięg opracowania obejmuje 653 arkusze map w skali 1:10 000 z obszaru wszystkich 102 gmin całego terenu województwa wraz z buforem 500 m dla gmin sąsiadujących z ościennymi województwami.
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie rozporządzeniem ministra spraw wewnętrznych i administracji z 17 listopada 2011 r. w sprawie bazy danych obiektów topograficznych oraz bazy danych obiektów ogólnogeograficznych, a także standardowych opracowań kartograficznych (DzU z 2011 r. nr 279, poz. 1642).

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy w ciągu ostatnich trzech lat wykonali:
• minimum dwie usługi opracowania map zawierających poziomice (warstwice) w systemie numerycznym przyjęte do pzgik o wartości brutto nie mniejszej niż 100 tys. zł każda
lub
• maksimum pięć usług opracowania map zawierających poziomice (warstwice) w systemie numerycznym przyjęte do Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego o łącznej wartości brutto nie mniejszej niż 200 tys. zł.

Wymagane wadium: 4,5 tys. zł. O wyborze najkorzystniejszej oferty zdecyduje cena. Termin realizacji prac wyznaczono na 30 listopada br.

Źródło: UMWŚ


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS