Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-07-26| Geodezja, Instytucje

Białystok: Oferta pracy w GDDKiA

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko naczelnika Wydział Nieruchomości w Białymstoku. Aplikacje można składać do 20 sierpnia br.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
• kierowanie, koordynacja i nadzór nad całością spraw z zakresu geodezji i gospodarki nieruchomościami na obszarze działania Oddziału,
• określanie, monitorowanie oraz bieżąca aktualizacja zapotrzebowania na środki finansowe (plany rzeczowo-finansowe, plany roczne, plany wieloletnie) związane z nabywaniem nieruchomości, z opłatami wynikającymi z decyzji administracyjnych (odszkodowania, wyłączenia gruntów z produkcji rolnej i leśnej, trwały zarząd, podatek od nieruchomości) wraz z nadzorowaniem terminowości realizacji opłat,
• regulowanie stanów prawnych pasów drogowych na podstawie art. 73 ustawy z 13 października 1998 Przepisy wprowadzające ustawy reformujące administrację publiczną oraz regulowanie stanów prawnych nieruchomości pozostających we władaniu GDDKiA,
• weryfikacja i odbiór dokumentacji geodezyjnej (projektów podziałów działek oraz zasięgu inwestycji) w ramach wszystkich stadiów prac przygotowawczych (dokumentacje do DŚU, ZRID itp.) oraz weryfikacja operatów szacunkowych,
• rozpatrywanie wniosków mieszkańców ws. wykupu w ramach tzw. resztówek pozostających poza zasięgiem decyzji ZRID części działek nienadających się do zagospodarowania na dotychczasowe cele,
• udział w konsultacjach społecznych, zawieranie aktów notarialnych, kontakty i uczestnictwo z terenowymi organami administracji rządowej i samorządowej,
• udział w posiedzeniach ZOPI, naradach technicznych i komisjach przetargowych w zakresie wynikającym z pracy Wydziału.

Wymagania od kandydatów (niezbędne):
• wykształcenie wyższe geodezyjne lub prawnicze,
• 3 lata doświadczenia zawodowego, w tym na stanowisku kierowniczym,
• znajomość problematyki geodezji i gospodarki nieruchomościami, w tym znajomość m.in. ustaw: o gospodarce nieruchomościami, Prawo geodezyjne i kartograficzne, o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych, o drogach publicznych, kodeks postępowania administracyjnego,
• obsługa komputera pakiet MS Office.

Wymagania dodatkowe:
• prawo jazdy kat. B,
• zdolność analitycznego myślenia,
• umiejętność kierowania zespołem.

Innne oferty pracy

Źródło: GDDKiA