Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-08| Mapy, Firma, Software

Euro 2012 na ArcGIS Online

Firma Esri Polska udostępniła dwa serwisy mapowe prezentujące miejsca najważniejszych wydarzeń związanych z Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie.


Euro 2012 na ArcGIS Online

W serwisie zamieszczonym na ArcGIS Online znajdują się informacje o lokalizacji stadionów, lotnisk, dworców oraz stref kibica wszystkich ośmiu miast gospodarzy. Ponadto dodano opisy obiektów oraz linki do stron zawierających bardziej szczegółowe informacje. Po kliknięciu na mapie na ikonkę stadionów wyświetla się także kalendarz meczów, które będą na nim rozgrywane.

Druga aplikacja internetowa (www.pilkabramkagol.pl) o podobnej zawartości utworzona została na bazie ArcGIS for Server i ArcGIS API for Flex. Można na niej wyświetlić podkłady: ulice, zdjęcia satelitarne lub OpenStreetMap. Po kliknięciu na czarno-białą piłkę nożną przechodzimy do pełnego kalendarza rozgrywek.

Źródło: Esri Polska, BS


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS