Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-06-08| GIS, Edukacja, Software

Na Przełęczy Knurowskiej o geoinformacji

Laboratorium Geomatyki Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie przy wsparciu firmy Esri Polska oraz Fundacji im. Anny Pasek ogłasza nabór do Letniej Szkoły Geoinformacji GEO-GORCE 2012.


Na Przełęczy Knurowskiej o geoinformacji
Zajęcia poświęcone zostaną prezentacji kompleksowych projektów środowiskowych związanych z obszarami górskimi z jednoczesnym wykorzystaniem nowoczesnych technologii geoinformacyjnych (GIS, teledetekcja, w tym lotnicze i naziemne skanowanie laserowe).
Podczas szkoły przeprowadzone zostaną także certyfikowane warsztaty obejmujące korzystanie z oprogramowania ArcGIS, jego rozszerzeń oraz środowiska ENVI.

Wykłady poprowadzą pracownicy naukowi, specjaliści z Esri Polska, a także instruktorzy z Fundacji im. Anny Pasek i ratownicy górscy z GOPR.
Uczestnikami szkoły mogą być tylko studenci biorący udział w pracach Kół Naukowych swych uczelni (po 2-3 osoby z koła). Poszczególne reprezentacje zostaną wyłonione w drodze oceny zgłoszonych przez nie projektów środowiskowych, jakie chciałyby realizować w Gorcach lub okolicy z wykorzystaniem technologii geoinformacyjnych (w tym celu należy wypełnić formularz elektroniczny).

Na miejsce szkoły wybrano gospodarstwo agroturystyczne na Przełęczy Knurowskiej.
Zajęcia potrwają od 26 sierpnia do 1 września br. Koszt uczestnictwa (wraz z noclegiem i wyżywieniem): 295 zł od osoby (wpłata do końca czerwca) lub 400 zł (wpłata po 30 czerwca).

Piotr Wężyk, Laboratorium Geomatyki KEL WL UR Kraków


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS