Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-05-31| Geodezja, Sprzęt

Leica odświeża serię FlexLine

Szwajcarska firma Leica Geosystems zaprezentowała udoskonaloną serię tachimetrów średniego zasięgu FlexLine plus.


Leica odświeża serię FlexLine

Flagowy produkt tej rodziny – FlexLine TS09 plus wyróżnia wysokorozdzielczy, kolorowy i dotykowy ekran. Instrument posiada także nowe oprogramowanie FlexField plus z intuicyjnym interfejsem użytkownika i wygodnymi, kolorowymi ikonami. Tachimetry FlexLine plus są ponadto kompatybilne z usługami Active Customer Care, myWorld @ Leica Geosystems oraz mySecurity. Dają one dostęp do obsługi klienta, aktualizacji oprogramowania oraz umożliwiają zablokowanie urządzenia w razie kradzieży.

Urządzenia mierzą odległości z dokładnością 1,5 mm + 2,0 ppm na lustro i 2,0 mm + 2,0 ppm na inne powierzchnie. Zasięg wynosi: 3,5 km na pryzmat i 0,5 km w trybie bezlustrowym (czyli dwa razy więcej niż w starszych modelach). Opcjonalnie można go wydłużyć do kilometra. Dokładność kątowa wynosi od 1˝ do 7˝.

Źródło: Leica Geosystems, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS