Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-05-30| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt, Firma, Software, Imprezy

Trimble Express dotarł do ostatniej stacji

W drugim tygodniu spotkań Express firmy Trimble odwiedził cztery kolejne stacje: Gdańsk, Słonowice, Poznań oraz Wrocław.


Trimble Express dotarł do ostatniej stacji

Podobnie jak w pierwszym tygodniu, osób zaciekawionych technologiami pomiarowymi Trimble’a nie brakowało. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się: jednoosobowe rozwiązania tachimetryczne Trimble serii S, technologia pomiaru szlaków kolejowych Trimble GEDO CE oraz prezentowana w Poznaniu i Wrocławiu nowość – bezzałogowy samolot Gatewing X100.

Spółka Gatewing, którą przed kilkoma tygodniami przejęła firma Trimble, to lider w zakresie produkcji bezzałogowych, samosterujących samolotów do zdjęć fotogrametrycznych. Wraz z zaawansowanym oprogramowaniem Gatewing X100 stanowi idealne rozwiązanie dla wielu obszarów geodezji, gdzie tradycyjne pomiary naziemne są zbyt pracochłonne, a klasyczna fotogrametria lotnicza – zbyt droga.

Źródło: Geotronics Polska


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS