Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-05-22| GNSS, Geodezja, Sprzęt, Firma, Software, Imprezy

Trimble Express 2012 na półmetku!

Podczas dorocznej serii spotkań prezentowane są rozwiązania pomiarowe firmy Trimble. Do tej pory (15-18 maja) Trimble Express zatrzymał się na 4 stacjach: Białystok, Warszawa, Kielce oraz Katowice.


Trimble Express 2012 na półmetku!

Prezentacje obejmują zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną, której uczestnicy mogą samodzielnie przetestować, jaką funkcjonalność oferują konkretne technologie pomiarowe.

Poza przeglądem rozwiązań tachimetrycznych (modele M3, S3, S6, S8 oraz VX) oraz satelitarnych (modele R4, R6, R8 oraz nowość – GeoXR), firma Geotronics Polska – autoryzowany dystrybutor precyzyjnych instrumentów marki Trimble – szczególny nacisk kładzie na połączenie różnych metod pomiarowych oraz całościowe technologie pomiarowe obejmujące nie tylko sprzęt, ale też oprogramowanie – zarówno terenowe (Trimble Access), jak i biurowe (Trimble Business Center). Uzupełnieniem całości jest omówienie oraz prezentacja systemu do pomiaru kolei – Trimble GEDO CE. Samodzielnie można spróbować, w jak prosty i szybki sposób przyspieszyć wszelkie zadania dotyczące opracowań kolejowych.

Dziś (22 maja) Trimble Express odwiedzi Gdańsk, a w kolejnych dniach: Słonowice (23 maja), Poznań (24 maja) i Wrocław (25 maja).

Źródło: Geotronics Polska


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS