Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-11-13| Geodezja, Mapy, Ludzie, Instytucje, Imprezy

Tylko dwie nagrody ministra budownictwa dla geodezji


Dzisiaj w Gmachu NOT w Warszawie wręczono nagrody ministra budownictwa za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie architektury, budownictwa, planowania przestrzennego, urbanistyki oraz geodezji i kartografii. Ceremonii wręczenia dokonał minister budownictwa Andrzej Aumiller.

Konkurs odbył się już po raz 51. W tym roku napłynęło 38 wniosków z całego kraju. Przyznano 4 nagrody I stopnia, 4 – II stopnia i 4 – III stopnia. Najwięcej przypadło pracom z dziedziny architektury i budownictwa. Zaledwie dwie nagrody przyznano w dziedzinie geodezji i kartografii. Nagrodę I stopnia za „Opracowanie ortofotomapy zniszczonej Warszawy na podstawie zdjęć lotniczych z 1945 roku” otrzymał zespół w składzie: Maria Sosnowska, Tomasz Myśliński, Zdzisław Kurczyński i Ryszard Brzozowski. Dla porządku informujemy, że opracowanie powstało w firmie WPG. Pod kierunkiem Jacka Uchańskiego przygotował je trzyosobowy zespół w składzie: Piotr Falkowski, Joanna Dziołak, Magdalena Stala. Natomiast nagrodę III stopnia za „Opracowanie informatycznej technologii scalania gruntów” wręczono Jarosławowi Janusowi i Mariuszowi Zygmuntowi (na zdjęciu z dyplomami).
Więcej o nagrodzonych pracach w grudniowym numerze GEODETY

Paulina Jakubicka


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS