Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-11-03| GNSS, Sprzęt, Firma, Software

Wyniki finansowe firmy Garmin


W trzecim kwartale tego roku przychody firmy Garmin wyniosły 408,0 mln dolarów, co stanowi wzrost o 62% w porównaniu z trzecim kwartałem 2005 roku.

Największy wzrost przychodów zanotowano w segmencie rozwiązań dla nawigacji samochodowej – aż o 147%. Wyniosły one 238,0 mln. W dziale urządzeń outdoorowych – 70,7 mln (wzrost o 22%), rozwiązań dla nawigacji morskiej – 40,6 (wzrost o 12%), a w segmencie lotniczym 58,8 (wzrost o 3%). Jeśli weźmiemy pod uwagę podział geograficzny, to okazuje się, że najwyższy przychód firma uzyskała w Ameryce Północnej – 264,7 mln (więcej o 62%). W Europie wyniósł on 120,0 mln (więcej o 59%), a w Azji – 23,3 mln (więcej o 84%).
Od początku roku firma Garmin uzyskała przychody 1,16 mld. W odpowiednim okresie 2005 roku osiągnęła 708,5 mln. Dochód netto w trzecim kwartale wyniósł 123,0 mln, a w ciągu 9 miesięcy 333,8 mln.

Źródło: Garmin


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS