Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-10| GNSS, Geodezja

W GEODECIE o tym, ile zarabiamy

Ukazał się najnowszy numer miesięcznika GEODETA zawierający przegląd płac w geodezji w 2011 roku.


W GEODECIE o tym, ile zarabiamy

Po raz siódmy redakcja miesięcznika przeprowadziła ankietę dotyczącą zarobków w branży geodezyjno-kartograficznej w całym kraju. Zebraliśmy reprezentatywne dane zarówno od urzędów wszystkich szczebli, uczelni, jak i prywatnych firm. Na ich podstawie przygotowaliśmy wykres przedstawiający zróżnicowanie płac – od pomiarowego zarabiającego tysiąc zł brutto do prezesa dużej firmy z pensją w wysokości 30 tys. zł.

Jednak ogólne wnioski z ankiety nie napawają optymizmem. Przeważająca większość geodetów zarabia w okolicach średniej krajowej lub zdecydowanie poniżej, a może być jeszcze trudniej.

Ponadto do marcowego numeru dołączyliśmy dodatek nawigacyjny NAWI. A w nim: nowości rynkowe, podsumowanie roku w systemach nawigacyjnych i trzy zestawienia odbiorników: geodezyjnych, GIS-owych oraz dla stacji referencyjnych.

BS


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS