Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-02-29| Geodezja, Firma, Imprezy

Trimble Construction LIVE już w marcu

W czterech miastach Polski odbędą się prezentacje najnowszych technologii pomiarowych Trimble przyspieszających realizację inwestycji budowlanych, drogowych i geodezyjnych.


Trimble Construction LIVE już w marcu

Uczestnicy zapoznają się z systemami sterowania maszynami, odbiornikami GNSS, tachimetrami oraz oprogramowaniem biznesowym Business Center – Heavy Construction Edition Powered by Trimble.

Zarządzanie danymi i ich bieżące aktualizowanie w firmie zatrudniającej wiele zespołów pomiarowych i stosującej maszyny z systemami sterowania 3D jest wyzwaniem. W czasie prezentacji oprogramowania uczestnicy Trimble Construction LIVE 2012 dowiedzą się, jak zaoszczędzić czas oraz zautomatyzować te procesy.

Terminarz prezentacji:
• 19 marca – Łódź,
• 21 marca – Szczecinek,
• 23 marca – Poznań,
• 27 marca – Rzeszów.

Udział jest bezpłatny. Wśród uczestników rozlosowane zostaną klucze licencyjne rozszerzonej wersji oprogramowania Business Center – HCE Powered by Trimble. Organizatorem prezentacji jest firma Trimtech z Krakowa, autoryzowany dystrybutor systemów pomiarowych dla budownictwa marki Trimble.

Źródło: Trimtech


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS