wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-02-07| Geodezja, Przetargi

Najwięcej dla Karto-Grafa

Olsztyński oddział Agencji Nieruchomości Rolnych rozstrzygnął cztery z pięciu przetargów nieograniczonych na wykonanie usług geodezyjnych.


Najwięcej dla Karto-Grafa <br />
fot. JK
fot. JK

Trzy zamówienia zostały udzielone Przedsiębiorstwu Usług Geodezyjnych i Kartograficznych „Karto-Graf” mgr inż. Zbigniew Tryk z Olsztyna. Firma wykona prace geodezyjne na nieruchomościach będące we władaniu Agencji na terenie powiatów województwa warmińsko-mazurskiego:
• ostródzkiego, iławskiego i nowomiejskiego, za 202 tys. zł netto;
• działdowskiego, nidzickiego i szczycieńskiego; za 259 tys. zł;
• bartoszyckiego, lidzbarskiego i olsztyńskiego, za 428 tys. zł.
Z kolei przetarg na usługi na terenie powiatów: kętrzyńskiego, mrągowskiego i węgorzewskiego wygrało Biuro Geodezji i Informacji Terenowej z Giżycka, prace wykona za 145,9 tys. zł netto.

Łącznie w czterech przetargach złożono 22 oferty. ANR Oddział Terenowy w Olsztynie zaoszczędziła w sumie ok. 178 tys. zł netto w stosunku do szacowanego budżetu. Kryterium wyboru była jedynie cena.

Do rozstrzygnięcia pozostaje jeszcze przetarg na wykonanie usług geodezyjnych na terenie powiatów: braniewskiego i elbląskiego, który został unieważniony i ogłoszony ponownie, oferty można składać do 22 lutego. Szacunkowa wartość tego zamówienia przekracza 400 tys. zł netto.

BS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS