Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-02-01| Firma

Tajne dane będą bezpieczne w OPEGIEKA

19 stycznia Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne OPEGIEKA Sp. z o.o. uzyskało Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego pierwszego stopnia, potwierdzając tym samym pełną zdolność firmy do ochrony informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „TAJNE”, „NATO SECRET” oraz „SECRET UE/EU SECRET”.


Tajne dane będą bezpieczne w OPEGIEKA
Uzyskane świadectwo potwierdza pełną zdolność OPEGIEKA do ochrony krajowych i międzynarodowych informacji niejawnych, tj.:
• możliwość przetwarzania informacji niejawnych we własnych systemach teleinformatycznych (uzyskano Świadectwo Akredytacji Bezpieczeństwa Systemu Teleinformatycznego),
• możliwość przetwarzania informacji niejawnych w pomieszczeniach Kancelarii Tajnej, znajdującej się w wydzielonej przestrzeni budynku GIS Center w Elblągu oraz w Punkcie Kontroli Informacji Niejawnych Międzynarodowych, który 2 stycznia br. został wpisany do ewidencji kancelarii międzynarodowych prowadzonych przez Krajową Władzę Bezpieczeństwa.

Postępowanie bezpieczeństwa przemysłowego przeprowadziła Służba Kontrwywiadu Wojskowego. W trakcie postępowania ponad 20 pracowników OPEGIEKA uzyskało poświadczenia bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „TAJNE”, „NATO SECRET” oraz „SECRET UE/EU SECRET”. Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego zostało wydane na 7 lat (tj. do 18 stycznia 2019 roku).

Źródło: OPEGIEKA


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning ułatwi modernizację statku
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS