Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-01-30| Sprzęt

Kto wygrał zestaw GNSS za 30 tys. zł?

Zestaw GNSS RTK Stonex S9 i rejestrator Stonex S3 był nagrodą w konkursie zorganizowanym przez redakcję GEODETY i firmę Czerski Trade Polska z okazji wydania 200. numeru GEODETY. Wyłoniliśmy już zwycięzcę.


Kto wygrał zestaw GNSS za 30 tys. zł?

W konkursie poprawne odpowiedzi na wszystkie 10 pytań nadesłało 71 osób. W losowaniu, które odbyło się dzisiaj w siedzibie redakcji, wziął udział przedstawiciel firmy Czerski Trade Polska Tomasz Czerski.

Szczęśliwy los uśmiechnął się do Lecha Miłosza Majewskiego z Ełku, który otrzyma precyzyjny odbiornik GNSS RTK Stonex S9 wraz z rejestratorem Stonex S3. Zwycięzcy gratulujemy!

A oto prawidłowe odpowiedzi:

1. W którym roku ukazał się pierwszy numer GEODETY? 1995

2. Ile kosztował pierwszy numer GEODETY? był bezpłatny

3. Kto był autorem logo GEODETY? Jacek Królak

4. Z kim przeprowadzono pierwszy wywiad w GEODECIE? Józef Kalisz

5. Od którego roku działa portal Geoforum.pl? 2006

6. Kto ma bezpłatny dostęp do elektronicznych archiwalnych wydań GEODETY zamieszczonych na Geoforum.pl? zarejestrowani prenumeratorzy GEODETY

7. Jakie dodatki specjalne ukazały się z GEODETĄ w 2011 r.? NAWI, Skanery Laserowe, Tachimetry

8. Jak dawno powstała firma Czerski – dostawca niezawodnych technologii pomiarowych? 84 lata temu

9. Jakie modele tachimetrów zaprezentowała firma Stonex na targach Intergeo w Norymberdze? Stonex R2, R5, R6, R9

10. Praca to nie wszystko. Stonex został oficjalnym sponsorem i uzyskał tytuł partnera jednego z włoskich klubów piłkarskich. Który to klub? AC Milan

Redakcja


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS