wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-12-01| GIS, Mapy, Przetargi, Software, Instytucje

Kalisz wdraża GIS

Urząd Miejski w Kaliszu ogłosił przetarg o szacunkowej wartości 1,5 mln zł netto na wdrożenie Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej wraz z wykonaniem mapy akustycznej.


Kalisz wdraża GIS <br />
fot. wnętrze UM (Wirtualny spacer po Kaliszu)
fot. wnętrze UM (Wirtualny spacer po Kaliszu)
Już w marcu br. kaliskie władze zapowiadały utworzenie bogatej bazy SIP, której pierwszym elementem miała być mapa akustyczna.

Zamówienie obejmuje m.in.:
• dostarczenie serwera wewnętrznego do obsługi systemu wewnątrz UM, serwera zewnętrznego obsługującego geoportal Urzędu oraz innych serwerów;
• opracowanie mapy akustycznej miasta wraz kompleksowym systemem do jej zarządzania (i włączenie jej do MSIP), a także wykonanie ortofotomapy na podstawie nalotu i numerycznego modelu terenu;
• asystę techniczną;
• 36-miesięczną gwarancję i serwis gwarancyjny.

Kryteria wyboru oferty to: cena (75 proc.) i przedłużona gwarancja na przedmiot zamówienia i świadczenie bezpłatnego serwisu gwarancyjnego (25 proc.) Wadium wynosi 40 tys. zł. Termin składania ofert: 10 stycznia 2012 r. Czas realizacji zamówienia: 8 miesięcy.

Źródło: UM w Kaliszu, BS


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS