wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-11-02| Edukacja, Software, Imprezy

Zapowiedź szkolenia on-line

Firma QCoherent organizuje 7 i 17 listopada bezpłatne warsztaty internetowe z oprogramowania LP360.


Zapowiedź szkolenia on-line
Ich tematyka będzie obejmowała zagadnienia związane z przetwarzaniem danych pochodzących z lotniczego skanowania laserowego w oprogramowaniu LP360 i jego dodatkowych modułach. Będą trwać około godziny, a językiem wykładowym będzie angielski. W najbliższy poniedziałek warsztaty odbędą się o 14:00, a 17 listopada o 21:00 czasu polskiego.
Pierwsza edycja tego typu szkolenia odbyła się 30 sierpnia br.

Firma QCoherent jest producentem oprogramowania służącego do wizualizacji i przetwarzania danych pochodzących z lotniczego skanowania laserowego przeznaczonego dla użytkowników GIS pracujących w środowisku oprogramowania Esri. Ponadto firma w swojej ofercie posiada aplikację LiDAR Server, która udostępnia chmury punktów pochodzące z różnych technologii użytkownikom internetu. Firma ProGea Consulting od 2011 roku jest wyłącznym dystrybutorem tego oprogramowania w Polsce i w krajach nadbałtyckich.

Źródło: ProGea Consulting


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS